Pięć wskazówek, jak uzyskać więcej zapisów na obozy.

pexels-rodnae-productions-8034607

WSKAZÓWKA 1: ZRESTRUKTURYZUJ PROGRAM

Obozy letnie nie są obecnie tak popularne. W celu uzyskania większej liczby rejestracji należy zatem przeprowadzić restrukturyzację. Nowe gry, nowe możliwości programowe i działania oraz kameralna atmosfera sprawiają, że małe dzieci od razu czują się jak w domu.

WSKAZÓWKA 2: POKAŻ KORZYŚĆ

Dlaczego dzieci powinny przyjeżdżać na kolonie? Jeszcze przed rejestracją musisz pokazać, dlaczego Twój obóz wakacyjny to właściwy wybór, co oferujesz i dlaczego dzieci mogą się tu świetnie bawić. Przyjadą dopiero wtedy, gdy dzieci zrozumieją, dlaczego powinny jechać na obóz letni. Organizuj przeróżne zajęcia np. pływanie dla niemowląt, skok o tyczce, zabawy w podchody.

WSKAZÓWKA 3: ZAANGAŻUJ RODZICÓW

Obóz wakacyjny musi przekonać nie tylko dzieci, ale także rodziców. Zamieść je w reklamie lub lekcjach grupowych i pokaż, że przywiązujesz dużą wagę do bezpieczeństwa i czystości. Rodzice muszą mieć poczucie, że ich pociechy są na koloniach w dobrych rękach.

WSKAZÓWKA 4: KORZYSTAJ Z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Tylko kilkoro dzieci czyta dziś gazetę lub ogląda ogłoszenia w czasopismach. Dzisiaj wszystko jest usieciowione, dlatego warto rozpocząć swoją reklamę również w kanałach social media. Zwłaszcza Facebook jest dziś wielką pomocą, bo można się reklamować, ale nie trzeba za to nic płacić.

WSKAZÓWKA 5: BUDUJ BLISKOŚĆ Z DZIEĆMI

Jeśli zdecydowałeś się reklamować za pośrednictwem kanałów społecznościowych, jest jeszcze jedna zaleta. Możesz zbudować bezpośrednią relację z dziećmi i lepiej je przekonać. W końcu mogą bezpośrednio zadawać pytania, dzięki czemu pozbędziesz się ich lęków, zmartwień lub potrzeb. Zapisy na obóz wakacyjny nie są daleko.

Rekomendowane artykuły