5 Funkcji sklepu internetowego do uruchomienia.

pexels-negative-space-34577

1) Automatyczna kopia strony internetowe Wrocław: Kiedy prowadzisz interesy w Internecie, jest mnóstwo rzeczy, które mogą pójść nie tak. Automatyczna kopia zapasowa witryny pomaga uchronić Twój sklep internetowy przed utratą danych i poważnym przestojem w przypadku awarii. Zadbaj o to, aby Twój sklep internetowy zautomatyzował proces tworzenia kopii zapasowych!

2) Proces zwrotów: Mogą istnieć dziesiątki powodów, dla których kupujący nie chce już czegoś, co zamówił. Dlatego musisz dokonywać uzasadnionych zwrotów tak prosto, jak to tylko możliwe. Praktyczny moduł zwrotów pomaga gromadzić informacje o zwrotach, upraszcza podejmowanie decyzji i przyspiesza zwroty.

3) Moduł wyskakujących okienek: Wyskakujące okienka są bardzo skuteczne w przedstawianiu odwiedzającym nowych rabatów, powiadamianiu o zbliżających się wyprzedażach i gromadzeniu wiadomości e-mail. Dlatego bardzo ważne jest dodanie modułu wyskakujących okienek, który bardzo ułatwia tworzenie i edytowanie wyskakujących okienek, które można wyświetlać na określonych stronach lub w całej witrynie. Dość prosta funkcja, ale musi być obecna na liście funkcji sklepu!

4) Pulpit klienta: Funkcja Listy życzeń będzie działać tylko wtedy, gdy dodałeś pulpit klienta do swojej witryny. Pozwoli to kupującym zarejestrować się jako klienci, rejestrując się i tworząc przestrzeń, z której będą mogli łatwo uzyskać dostęp do zamówień, historii zakupów, listy życzeń i wielu innych szczegółów. Włącz rejestrację za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz poczty e-mail, aby uprościć proces i zapewnić szybki dostęp do pulpitu klienta.

5) Lista życzeń: Istnieje N powodów, dla których ktoś może zdecydować się na budowanie sklepów internetowych. Dlatego dodanie funkcji Listy życzeń do Twojego sklepu internetowego jest koniecznością. Pomoże to Twoim klientom stworzyć listę pożądanych produktów, które można kupić w przyszłości. Rabaty i oferty specjalne można również planować wokół produktów z Listy życzeń, aby zachęcić do zakupu!

Rekomendowane artykuły